-10%
Price incl. VAT
€04,20€03,78
sold out


Product is currently out of stock, ask about the availability in address info@top4mobile.eu

Manufacturer
LifeProof
Product number
77-53322
EAN
0660543391951


Martin

sk

LifeProof Fre Samsung Galaxy S7, Black (77-53322)

Super vec, krasne fotky v mori pod aj nad hladinou. Take ze max 2 metre som ani neriesil. Najlepsi kryt na potapanie do akejkolvek vody.
Aj ked je trochu drahsi, za tie peniaze to stoji

David J. V. Schöbl (za jméno se nestydím)

cz

LifeProof Fre Samsung Galaxy S7, Black (77-53322)

Už když mi došel obal, měl několik ošoupaných částí. nedoléhá kryt na sklo takže zhoršuje dotekovost, ale dá se na to zvyknout. Horší je že již při prvním testování (po pečlivém uzavření) se již po 5 minutách začínala prosakovat dovnitř voda a to jsem ho nedával pod vodu moc a jen jsem dělal fotky. Jdu reklamovat a doufám že mi dojde lepší kus a budu moct napsat lepší recenzi, do té doby za ty peníze to funguje fakt mizerně.... :(
Proti písku celkem dobrý. proti vlhkosti asi OK, líbí se mi odpružení na hranách mobilu, zvyšující odolnost na pády. -SUPER vyřešen konektor na sluchátka. -skvěle funguje snímač otisku prstu.
-po 5 minutách začal protíkat obal -mechanické utěsňování, je velmi nanic, že se obal nijak nezamyká ohýbá se, sice to dělá obal menší, ale náchylnější k poškození. -rapidně zhoršuje bezdrátové nabíjení, téměř nepoužitelné. -aby doléhal display a zároveň se zachovala schopnost reprodukovat zvuk nutné velmi složitě vykládat spodní část obalu. -část obalu těsnící konektor micro usb lehce nedoléhá (pravděpodobně jeden ze zdrojů prosakování)